Bestuur & commissies

Hoofdbestuur SVOC'01

Voorzitter Karin Jacobs 0478-571149 karin.jacobs@svoc01.nl
Secretaris Irene van Dijck 06-13839745 irene.van.dijck@svoc01.nl
Penningmeester Eric Theunissen 06-25653304 eric.theunissen@svoc01.nl
Afdeling voetbal Emiel Evers 06-52408682 emiel.evers@svoc01.nl
Afdeling korfbal Lonneke Voermans 0478-589074 lonneke.voermans@svoc01.nl
Afdeling tennis Paul Nellen 0478-571216 paul.nellen@svoc01.nl

 

Bestuur stichting De Heesakker

Voorzitter Niek Houwen 06-20924457 niek.houwen@svoc01.nl
Secretaris Jolanda Classens-Tax 0478-571233 jolanda.classens@svoc01.nl
Penningmeester Bert Willems 06-12953994 bert.willems@svoc01.nl
Lid Jos Willems 0478-571889 jos.willems@svoc01.nl
Lid Bram Stiphout 06-11835010 bram.stiphout@svoc01.nl
Op uitnodiging lid bestuur SVOC'01 Karin Jacobs 0478-571149 karin.jacobs@svoc01.nl
Ondersteuning stichtingsbestuur      
Kantinebeheerder Marjolein Joosten 06-54931666 marjolein.joosten@svoc01.nl
Technisch beheer Ton Jenneskens 06-80115164 ton.jenneskens@svoc01.nl

 

Bestuur afdeling voetbal

Voorzitter Afdeling Voetbal (tevens lid hoofdbestuur) Emiel Evers 06-52408682 emiel.evers@svoc01.nl
Secretaris Harry Voermans 06-42344383 harry.voermans@svoc01.nl
Wedstrijdsecretaris Harry Voermans 06-42344383 harry.voermans@svoc01.nl
Consul Ruud de Mulder 06-42587091 ruud.demulder@svoc01.nl
Coördinator senioren Tim Rijbroek 06-18411929 tim.rijbroek@svoc01.nl
Coördinator JO19/JO17/JO15 -    
Coördinator JO13/JO11/JO9/JO7 Bas Geerets 06-10909919 bas.geerets@svoc01.nl
Technische ondersteuning      
Trainer Selectie Senioren

Marcel Lenssen en
Maikel Wennekers

   
Keeperstrainer Ruud de Mulder 06-42587091 ruud.demulder@svoc01.nl
Ondersteuning senioren      
Teamsamenstelling Ruud de Mulder 06-42587091 ruud.demulder@svoc01.nl

 

Bestuur afdeling korfbal

Voorzitter afdeling korfbal (tevens lid hoofdbestuur) Lonneke Voermans 0478-589074 lonneke.voermans@svoc01.nl
Notulist Judith Bardoel  06-48716757 judith.bardoel@svoc01.nl
Activiteiten/materialen Martien Philipsen 06-10385473 martien.philipsen@svoc01.nl
Hoofd seniorencommissie Yvonne Classens 06-20938122 yvonne.classens@svoc01.nl
Hoofd jeugdcommissie Marjolein Joosten 06-54931666 marjolein.joosten@svoc01.nl
Wedstrijdsecretaris Brigitte Strijbos 06-10480595 brigitte.strijbos@svoc01.nl
Jeugdcommissie      
Hoofd jeugdcommissie Marjolein Joosten 06-54931666 marjolein.joosten@svoc01.nl
Coördinator A/B/C Marly Claessens 06-11594972 marly.claessens@svoc01.nl
Coördinator D/E/F/Mini F Janneke Lemmen 06-23670241 janneke.lemmen@svoc01.nl

 

Bestuur afdeling tennis

Voorzitter afdeling tennis (Tevens lid hoofdbestuur) Paul Nellen 06-12962064 paul.nellen@svoc01.nl
Secretaris vacant    
Activiteitencommissie Monique Loonen  06-16216335 monique.loonen@svoc01.nl
Lid vacant    
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!