Bestuur & commissies - Sportvereniging SVOC'01

Bestuur & commissies

Hoofdbestuur SVOC'01

Voorzitter John Geerts 06-24508013 john.geerts@svoc01.nl
Secretaris Irene van Dijck 06-13839745 irene.van.dijck@svoc01.nl
Penningmeester Eric Theunissen 06-25653304 eric.theunissen@svoc01.nl
Afdeling voetbal Emiel Evers 06-52408682 emiel.evers@svoc01.nl
Afdeling korfbal Lonneke Voermans 06-12135545 lonneke.voermans@svoc01.nl
Afdeling tennis Paul Nellen 06-12962064 paul.nellen@svoc01.nl
Op uitnodiging, lid bestuur De Heesakker Niek Houwen 06-20924457 niek.houwen@svoc01.nl

 

Bestuur stichting De Heesakker

Voorzitter Niek Houwen 06-20924457 niek.houwen@svoc01.nl
Secretaris Jolanda Classens-Tax 0478-571233 jolanda.classens@svoc01.nl
Penningmeester Bert Willems 06-12953994 bert.willems@svoc01.nl
Lid Bram Stiphout 06-11835010 bram.stiphout@svoc01.nl
Ondersteuning stichtingsbestuur      
Kantinebeheerder Ine Theeuwen 06-12882533 ine.theeuwen@svoc01.nl
Technisch beheer Ton Jenneskens 06-80115164 ton.jenneskens@svoc01.nl
Beheer voetbalvelden Jos Willems 0478-571889 jos.willems@svoc01.nl

 

Bestuur afdeling voetbal

Voorzitter afdeling voetbal (tevens lid hoofdbestuur) Emiel Evers 06-52408682 emiel.evers@svoc01.nl
Secretaris Irene van Dijck 06-13839745 irene.van.dijck@svoc01.nl
Wedstrijdsecretaris Harry Voermans 06-42344383 harry.voermans@svoc01.nl
Coördinator senioren Tim Rijbroek 06-18411929 tim.rijbroek@svoc01.nl
Coördinator junioren Bas Geerets 06-10909919 bas.geerets@svoc01.nl
Algemeen bestuurslid Rick Voermans 06-41907676  
Algemeen bestuurslid Fred Peters 06-25185777  
       
Keeperstrainer junioren Roel de Jong 06-82011102  
Keeperstrainer senioren Ruud de Mulder 06-42587091 ruud.demulder@svoc01.nl
Teamsamenstelling Ruud de Mulder 06-42587091 ruud.demulder@svoc01.nl
       
Trainer selectie senioren Ken Peeters 06-27901547  
Leider selectie Gordon Velthuijzen 06-28215258  
Leider selectie Joost Deenen 06-82087222  

 

Bestuur afdeling korfbal

Voorzitter afdeling korfbal (tevens lid hoofdbestuur) Lonneke Voermans 06-12135545 lonneke.voermans@svoc01.nl
Notulist Judith Bardoel  06-48716757 judith.bardoel@svoc01.nl
Activiteiten/materialen Martien Philipsen 06-10385473 martien.philipsen@svoc01.nl
Hoofd seniorencommissie Yvonne Classens 06-20938122 yvonne.classens@svoc01.nl
Hoofd jeugdcommissie Marly Claessens 06-11594972 marly.claessens@svoc01.nl
Wedstrijdsecretaris Brigitte Strijbos 06-10480595 brigitte.strijbos@svoc01.nl
Jeugdcommissie      
Hoofd jeugdcommissie Marly Claessens 06-11594972 marly.claessens@svoc01.nl
Coördinator A/B Sanne Tacken 06-11974034 jeugdkorfbal@svoc01.nl
Coördinator C Marly Claessens 06-11594972 jeugdkorfbal@svoc01.nl
Coördinator D Nicole van der Burgt 06-20614568 jeugdkorfbal@svoc01.nl
Coördinator E/F/Mini F Linda Claessens 06-46313186 jeugdkorfbal@svoc01.nl

 

Bestuur afdeling tennis

Voorzitter afdeling tennis (Tevens lid hoofdbestuur) Paul Nellen 06-12962064 paul.nellen@svoc01.nl
Secretaris vacant    
Activiteitencommissie Monique Loonen  06-16216335 monique.loonen@svoc01.nl
Lid vacant    
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!